Enemy Ship Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enemy Ship ForumHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm

5 posters
YazarMesaj
[H]eart[B]reaker[K]id™

[H]eart[B]reaker[K]id™

arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm Empty
MesajKonu: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:52 am

arkadaşlar başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum...) ben bi gün evde oturuyordum. sonra arkadaşım hasan gelidi korku flmi izliycektik ondan sonra arkadaşım hasan bize geldi korku flimini izlemeye başladık izlerken birden arkadaşıma bişeyler olmaya başladı bn çk korktum arkadaşımın elleri ve ayakları ters dönmeye başladı gözleri bembeyaz oldu... ben dualar okumaya başladım ..) ama faydası yoktu sonra birden aklıma ayetel-kürsi geldi hemen onun okumaya başladım ve arkadaşımın içindeki şey birden bana peşini bırkmıycam dedi ve arkadaşımın içinden çıktı.... sonra ben bi hocaya gittim(bu arada arkadaşımı kaybettik) hoca bana sen bunlarla çok uğraşmışsın dedi bana bi muska verdi ben eve sabah 15:30 da geldim bir anda zil çaldı tv izlerken kapıyı açtım kimse yoktu bidaha çaldı baktım bide ne göreyimmmmm karşımda hasan ve kız kardeşi elleri ve ayakları ters gözleri bem beyazz ben birden kaçtım tekrar hocaya gittim hoca bana sen ayetel-kürsiyi hergün 25 defa yatmadan önce oku dedi bende her gün okumaya başladım ve bidaha onlarla uğraşmadım uğraşmadığım için bana bişe yapamıyorlarsiz siz olun cinlerle uğraşmayın ve yatmadan önce 25 defa ayetel-kürsi okuyunn

İnanmayan İnanmasın Ama Gerçektir
Maryse

Maryse

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:55 am

bana tuhaf geldi
Joey Jordison
Admin
Admin
Joey Jordison

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:55 am

pek inandırıcı gelmedi ama ilginç :D
http://enemyship.yetkinforum.com
[H]eart[B]reaker[K]id™

[H]eart[B]reaker[K]id™

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:57 am

İnanmassanız İnanmayın Kardeşler Ben Yaşadım Yeter
Melanie Dobry

Melanie Dobry

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:01 pm

gerçekten çok ilginçmiş şaşırdım
[H]eart[B]reaker[K]id™

[H]eart[B]reaker[K]id™

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:07 pm

Şaşırmana Şaşırmadım :D
Melanie Dobry

Melanie Dobry

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:10 pm

:)
sevval.19o3

sevval.19o3

MesajKonu: Geri: arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm   arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 2:15 pm

:shock: :| :suspect: :pale: :scratch:

arkadaşlar benim başımdan geçen olayı anlatmak istiyorummm
1 sayfadaki 1 sayfası