Enemy Ship Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enemy Ship ForumHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gıovanı: Ligin Kalitesi Beni Şaşırttı

YazarMesaj
kenko97

kenko97

Gıovanı: Ligin Kalitesi Beni Şaşırttı Empty
MesajKonu: Gıovanı: Ligin Kalitesi Beni Şaşırttı   Gıovanı: Ligin Kalitesi Beni Şaşırttı I_icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 8:48 pm

Gıovanı: Ligin Kalitesi Beni Şaşırttı Giovani-ligin-kalitesi-beni-sasirtti_5674_o Galatasaray'ın Meksikalı Futbolcusu Giovani Dos Santos, Türkiye'deki Futbol Kalitesine Şaşırdığını Söyledi.

Galatasaray'ın Meksikalı futbolcusu Giovani Dos Santos, Türkiye'deki futbol kalitesine şaşırdığını söyledi.
Giovani Dos Santos, Galatasaray Dergisi'nin mayıs ayı sayısındaki röportajında, Turkcell Süper Lig'de sergilenen futbola değinirken, yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

''Açıkça söylemeliyim, Türkiye'de futbol kalitesi beni çok şaşırttı'' ifadesini kullanan Giovani, ''Buradaki maçlar inanılmaz mücadeleye sahne oluyor. Bütün takımların mücadele gücü çok yüksek. Galatasaray ile ligin zirvesine oynayan diğer rakiplerimizin futbolu zaten beklenen bir şeydi benim için. Ama ligin diğer takımları da gerçekten çok sert bir mücadele ortaya koyuyorlar. Kaliteli bir ligde olduğunu anladım'' şeklinde görüş belirtti.

Ligin tamamlanmasına kısa süre kala yeni sezonda kadroda olup olmayacağı tartışılan Giovani, kalmak istediğini vurguladı.

Gıovanı: Ligin Kalitesi Beni Şaşırttı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manga -Beni Benimle Bırak